Kursy walut: 1 EUR = 4.29 PLN; 1 USD = 3.76 PLN [więcej...]
Darmowa bramka SMS
Język: polski english

 
 

Prześlij znajomemu

Dodaj do schowka

Napisz do firmy

 

PHU JUKA K.Szewczyk - Sieć Sklepów Neonet

PHU JUKA K.Szewczyk - Sieć Sklepów Neonet
Rodzaj działalności: Handel
Zakres działalności: Rynek lokalny
Liczba pracowników: 11 - 50
Roczna sprzedaż: Brak danych
Rok założenia: 1980
Kategorie:

AGD, RTV

Dom i ogród

Elektronika i Elektrotechnika

Kontakt:
Napisz do firmy
Firm Rank: star

P.H.U.JUKA powstała w 1980 roku.
Zaczynaliśmy od sprzedaży oraz serwisu części i drobnego sprzętu AGD.

Na początku firma JUKA składała się jedynie z 4 osób. Jej właściciel Kazimierz Szewczyk nie tylko negocjował ceny i prowadził politykę firmy. Często sam stawał za ladą i zawoził zakupiony przez klientów sprzęt. Marzył o stworzeniu firmy profesjonalnej i nowoczesnej a zarazem otwartej na klienta. Pomagali mu w tym zaufani pracownicy, którzy do dziś pracują w PHU JUKA .

Firma rosła w siłę. W latach 1991-2003 powstały hurtownie w Krakowie, Nowym Sączu i Sosnowcu oraz sklepy w Krakowie , Starym Sączu, Nowym Sączu, Dąbrowie Górniczej, Rabce i Krzeszowicach.

Dzisiejsza Juka po gruntownych przekształceniach to sklepy detaliczne AGD RTV czyli 9 doskonale prosperujących w ramach sieci Neonet salonów sprzedaży. Jesteśmy dumni z naszego doświadczenia i wiedzy a zarazem nowoczesnego i profesjonalnego podejściem do klienta.
U nas zawsze znajdziesz doskonałych fachowców, którzy chętnie pomogą Ci w dokonaniu wyboru. A jest z czego wybierać . Naszą dewiza to : "Jeżeli czegoś nie ma u nas to znaczy , że nie ma tego nigdzie". Możesz więc zakupić wymarzony sprzęt, skorzystać z systemu ratalnego , zaciągnąć pożyczkę gotówkową. Sprzęt dowieziemy oraz wniesiemy tam gdzie sobie życzysz. Pomożemy Ci poradzić sobie ze starym sprzętem. A jeżeli będziesz miał problem służymy naszym profesjonalnym serwisem. Nasi fachowcy pomogą Ci rozwiązać każdy problem. Pamiętaj, że każdy klient jest dla nas ważny a zadowolony klient jest wizytówką naszej firmy.
Zapraszamy do naszych salonów.

Właściciel i Pracownicy PHU JUKA.
     
 

Dane teleadresowe

Ulica:os.Strusia
Miasto:Kraków
Kod pocztowy:31-807
Region:małopolskie
Kraj:Polska
Telefon: +48 12 6482257

Internet

Strona WWW:www.juka.pl
Prezentacja:www.juka.maxtrader.pl

Osoba kontaktowa

Imię i Nazwisko: Anna Serczyk
Telefon stacjonarny: +48 12 6482257
Napisz do firmy

 
     Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję